Ważenie przed galą Revolta 3 w Tczewie: Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Ważenie przed galą Revolta 3 w Tczewie: Transmisja TV i stream online
fot. Facebook
Łukasz Sajewski.

Gala Revolta po raz pierwszy zawita do Polski. W walce wieczoru były zawodnik UFC Łukasz Sajewski (14-6, 2 KO, 8 Sub) zmierzy się z Brazylijczykiem Alanem Silverio. W czwartek odbędzie się ważenie przed tym wydarzeniem. Transmisja ważenia przed galą Revolta 3 w Tczewie w Polsacie Sport Fight, na Polsat Box Go oraz na Polsatsport.pl.

Oprócz Sajewskiego na wydarzeniu w Tczewie swój debiut w zawodowym MMA zaliczy reprezentant szczecińskich berserkerów Mateusz Trzebiatowski. Zobaczymy również 17-letniego Filipa Kamysza, który ze świetnej strony zaprezentował się przecież na gali Babilon MMA 34 w Żyrardowie. Do klatki wyjdzie też weteran polskiej sceny MMA, niegdysiejszy zawodnik KSW Rafał Błachuta (11-9, 1 KO, 9 Sub).

 

MMA nie będzie jedyną formuła, w jakiej walki toczyć będą uczestnicy Revolta 3. Na gali odbędą się również starcia w Cage Boxing, czyli walce na zasadach pięściarskich, tyle że w klatce, czy też formule K-1.

 

Transmisja ważenia przed galą Revolta 3 w Tczewie od godziny 17:00 w Polsacie Sport Fight, na Polsat Box Go oraz na Polsatsport.pl.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie