Niepokojąca postawa Grzegorza Krychowiaka! Zawstydził go były piłkarz Rakowa

Grzegorz Krychowiak nie popisał się w ostatnim meczu ligowym

Przed laty Grzegorz Krychowiak wsławił się pamiętnym udanym pościgiem przez połowę boiska za Leo Messim, kiedy jeszcze występował w barwach Sevilli. W ostatnim meczu ligowym w Arabii Saudyjskiej nie mógł dogonić byłego piłkarza Rakowa Częstochowa Davida Tijanicia.

Ekipa Krychowiaka - Al-Shabab mierzyła się z Al-Adalah i musiała uznać wyższość rywali, przegrywając 1:2, mimo prowadzenia 1:0. Rywale doprowadzili do wyrównania za sprawą Tijanicia w 62. minucie. Były piłkarz Rakowa w latach 2020-2021, który dla czerwono-niebieskich rozegrał 44 mecze, strzelając dziewięć goli i notując dziesięć asyst, przejął piłkę przed własnym polem karnym, przebiegł całe boisko i zapisał się na liście strzelców.

W nagraniu wideo widać, że w "pogoń" za 25-letnim Słoweńcem ruszył Krychowiak, który jednak nie był w stanie dogonić, ani nawet zbliżyć się do rywala.

Powyższa postawa 33-letniego defensywnego pomocnika, który w Al-Shabab przebywa na wypożyczeniu z rosyjskiego Krasnodaru, nie wróży optymistycznie przed marcowym zgrupowaniem reprezentacji Polski, na którym nie powinno go zabraknąć.