PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Cerrad Enea Czarni Radom podejmą PGE Skrę Bełchatów w meczu 26. kolejki PlusLigi. Oba zespoły pogrążone są w kryzysie, ale eksperci większe szanse na zwycięstwo dają gościom. Czy siatkarze prowadzeni przez Andreę Gardiniego wygrają pierwsze spotkanie ligowe w tym roku? Relacja na żywo z meczu Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów na Polsatsport.pl.

Radomianie nie mogą uznać tego sezonu za udany. Świadczą o tym wyniki osiągane w PlusLidze. Do tej pory zespół z województwa mazowieckiego wygrał zaledwie trzy z dwudziestu pięciu spotkań. Po raz ostatni Czarni cieszyli się ze zwycięstwa miesiąc temu, kiedy pokonali w Krakowie Barkom Każany Lwów 3:0. Zespół prowadzony przez Pawła Woickiego zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

 

ZOBACZ TAKŻE: Konrad Piechocki: Nie chciałem stać się grabarzem Skry Bełchatów

 

Źle dzieje się również w Bełchatowie, gdzie ostatnio z roli prezesa po wielu latach został odwołany Konrad Piechocki. W dużym stopniu jest to pokłosie fatalnych wyników, jakie osiągają siatkarze dziewięciokrotnego mistrza Polski. Drużyna Gardiniego na triumf w rozgrywkach PlusLigi czeka od grudnia ubiegłego roku. Wówczas przed świętami Bożego Narodzenia wygrała po tie-breaku z beniaminkiem BBTS Bielsko-Biała.

 

PGE Skra i Cerrad Enea Czarni mieli już okazję spotkać się w obecnym sezonie. Pod koniec listopada górą okazali się bełchatowianie, którzy we własnej hali wygrali 3:0. Jak będzie tym razem?

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów na Polsatsport.pl. Początek o 17:30.

 

 

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie