Piłkarz Legii Warszawa... odzyskał zęby. Klub pokazał zdjęcie

Rafał Augustyniak

W sobotnim meczu z Górnikiem Zabrze Rafał Augustyniak przy zderzeniu z rywalem stracił dwa zęby. Zdjęcie zawodnika Legii Warszawa pozbawionego jedynek obiegło internet. Na szczęście piłkarz ma już nowe zęby.

Stołeczny klub za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazał zdjęcie Augustyniaka z wtorkowego treningu. 29-latek pojawił się na nim już w pełnym uzębieniu.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w 62. minucie spotkania pomiędzy Legią a Górnikiem. Anthony van den Hurk uderzył rywala łokciem w twarz. Chwilę później Augustyniak wypluł na murawę oba przednie zęby. Za to przewinienie zawodnik Górnika został ukarany tylko żółtą kartką. Sędzia uznał, że uderzenie było przypadkowe.

Warto podkreślić, że Augustyniak zagrał do ostatniej minuty meczu, a jego drużyna wygrała 1:0. Po spotkaniu w internecie pojawiło się zdjęcie piłkarza z wybitymi zębami.

Obecnie Augustyniak może przygotowywać się ze swoim zespołem do kolejnego spotkania ligowego. W niedzielę Legia zagra u siebie z PGE Stalą Mielec.