Puchar CEV: Valsa Group Modena - PGE Skra Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W pierwszym meczu półfinałowym Pucharu CEV PGE Skra Bełchatów zmierzy się na wyjeździe z włoską Modeną. Czy wróci do Polski z solidną zaliczką przed rewanżem? Relacja na żywo z meczu Valsa Group Modena - PGE Skra Bełchatów na Polsatsport.pl.

Gdyby ktoś przed sezonem powiedział kibicom PGE Skry, że ich drużyna przegra 17 meczów w fazie zasadniczej, to z pewnością by w to nie uwierzyli. Taka jest jednak rzeczywistość. Bełchatowianie plasują się dopiero na 11. miejscu w tabeli PlusLigi i ich awans do fazy play-off wydaje się pozostawać w sferze cudu.

 

Podopieczni Andrei Gardiniego mają jednak niepowtarzalną okazję, by wynagrodzić sobie i kibicom niepowodzenia na krajowych parkietach w europejskich pucharach. W środę zagrają z wielką włoską marką z Modeny.

 

Drużyna Andrei Gianniego zajmuje trzecie miejsce w tabeli ligi włoskiej z bilansem 12-9. Do drugiego zespołu z Trentino traci jednak zaledwie punkt. W ostatnich dwóch kolejkach Modena przegrała po tir-breakach z Weroną i Monzą.

 

PGE Skra w niedzielę przerwała niechlubną serię ośmiu z rzędu porażek, pokonując Cerrad Enea Czarnych Radom 3:1. Czy we Włoszech będzie kontynuować marsz ku lepszej formie i kolejnym zwycięstwom?

 

Relacja na żywo z meczu Valsa Group Modena - PGE Skra Bełchatów na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:30.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie