Mistrzyni świata zarabia fortunę w serwisie dla dorosłych! Teraz zdradziła, dlaczego ciągle uprawia sport (ZDJĘCIA)

Sporty walki

Ebanie Bridges to jedna z najpopularniejszych pięściarek na świecie. Od dłuższego jest o niej głośno nie tylko z powodów sportowych.

Australijka w marcu 2022 roku sięgnęła po mistrzostwo świata IBF w kategorii koguciej. Dziewięć miesięcy później obroniła swój tytuł. Od pewnego czasu Bridges pojawia się na wielu sportowych wydarzeniach, a fotoreporterzy nie odpuszczają jej nawet na krok.

 

Zobacz także: Piłkarka otrzymała szaloną ofertę od portalu dla dorosłych! Jej reakcja mówi wszystko (ZDJĘCIA)

 

"Blonde Bomber" jest też popularna w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi 730000 osób. Fani często starali się wchodzić w dyskusje z pięściarką, a najczęściej pytali o to, kiedy założy konto w popularnym serwisie dla dorosłych. Bridges w końcu się "złamała" i to zrobiła. I prawdopodobnie nie żałuje.

 

- Prawdopodobnie mi nie uwierzycie, jeśli to powiem. To trwa zaledwie 10 tygodni i oczywiście nie zdradzę, ile zarobiłam, ale od drugiego dnia po założeniu konta znalazłam się w czołówce - powiedziała w rozmowie z "Talk Sport".

 

Dlaczego w takim razie jeszcze nie zrezygnowała z boksu?

 

- Nie wiem, prawdopodobnie dlatego, że lubię bić ludzi - tłumaczyła.

 

Krytyka oczywiście jej nie ominęła, lecz Australijka kompletnie się tym nie przejmuje.

 

- Robię to, co jest dla mnie właściwe. Boks kobiecy nie jest taki sam jak męski, ale dlaczego nie mogłabym zarabiać z innej strony, skoro mogę to robić? Nie obchodzi mnie, co ludzie piszą o mnie w sieci. Dostaję tak dużo dobrych komentarzy, jak i złych, ale kim oni są? Ile pieniędzy zarabiają? Jest przekonana, że jeśli mogliby zarabiać, to by to robili - stwierdziła.

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie