Piękne zachowanie Wilfredo Leona! Tym gestem podbił serca kibiców (WIDEO)

Siatkówka
Piękne zachowanie Wilfredo Leona! Tym gestem podbił serca kibiców (WIDEO)
fot. CEV
Wilfredo Leon zagrał bardzo dobry mecz przeciwko Berlin Recycling Volleys.

To był niezwykły siatkarski wieczór w Max-Schmeling-Halle! Ponad 8000 kibiców obserwowało starcie Berlin Recycling Volleys – Sir Sicoma Monini Perugia (1:3) w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Jednym z bohaterów tego starcia był bez wątpienia Wilfredo Leon. Siatkarz reprezentacji Polski zasłużył na brawa nie tylko za to, co zaprezentował na boisku, ale również za to, co pokazał poza nim...

Takie gesty cechują wielkich mistrzów. Wilfredo Leon nie koncentrował się wyłącznie na konfrontacji z BRV. Znalazł również chwilę na... trening z chłopcem do podawania piłek.

Zobacz także: Perugia podniosła się po dotkliwej klęsce! Zdecydowane zwycięstwo na wyjeździe

 

Te chwile z pewnością na długo pozostaną w pamięci młodego sympatyka siatkówki. Być może wspólny trening z siatkarskim mistrzem będzie dla niego zachętą do rozwoju swych umiejętności w tej dyscyplinie sportu.

 

 

Przyjmujący reprezentacji Polski znakomicie zaprezentował się również na boisku. Jego Sir Sicoma Monini Perugia pokonała Berlin Recycling Volleys 3:1 i przybliżyła się do półfinału CEV Champions League 2023. Leon wywalczył w tym spotkaniu 16 punktów (12/24 = 50% skuteczności w ataku + 2 asy + 2 bloki).

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie