Bartłomiej Drągowski obronił rzut karny w meczu z gigantem! Sensacyjna porażka faworyta! (WIDEO)

Bartłomiej Drągowski obronił rzut karny w meczu z Interem.

Bartłomiej Drągowski obronił rzut karny wykonywany przez Lautaro Martineza w meczu Spezia - Inter Mediolan. Polak skutecznie interweniował w pierwszej połowie spotkania, które zakończyło się sensacyjnym zwycięstwem gospodarzy 2:1.

Sędzia podyktował rzut karny w 12. minucie, kiedy Mattia Caldara faulował wychodzącego na dobrą pozycję piłkarza Interu. Do piłki podszedł Martinez, jednak nie zdołał pokonać Polaka, który efektownie sparował piłkę na rzut rożny.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się sensacyjnym triumfem Spezii. Najpierw prowadzenie gospodarzom dał Daniel Maldini, a do remisu doprowadził Romelu Lukaku, który pokonał Drągowskiego z rzutu karnego. Chwilę później Spezia ponownie prowadziła. Tym razem jedenastkę na gola zamienił M'Bala Nzola, który - jak się okazało - ustalił rezultat meczu.

Tak Drągowski obronił rzut karny w meczu z Interem:

Drągowski jest podstawowym bramkarzem Spezii w tym sezonie. Były piłkarz Jagiellonii Białystok pauzował kilka tygodni z powodu kontuzji, jednak po powrocie do zdrowia z powrotem wskoczył do bramki ekipy z Serie A.