Magazyn #7Strefa - 10.03: Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Magazyn #7Strefa - 10.03: Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport

Przed nami kolejny odcinek magazynu #7Strefa. Głównymi tematami programu będą: zwycięska passa Projektu Warszawa w PlusLidze oraz występy polskich klubów w Lidze Mistrzów i Pucharze CEV. Magazyn #7strefa w piątek o godzinie 16.00 w Polsacie Sport, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

W piątkowym magazynie #7strefa gośćmi Marka Magiery i Jakuba Bednaruka będą: trener Projektu Warszawa Piotr Graban, dyrektor sportowy drużyny Moya Radomka Lotnisko Radom Łukasz Kruk oraz ekspert Polsatu Sport – Maciej Jarosz.

Zobacz także: Popis siatkarzy Jastrzębskiego Węgla! Niemiecki klub zdemolowany na własnym terenie

 

W programie porozmawiamy o obecnej sytuacji w PlusLidze i fenomenalnej passie stołecznej drużyny. Projekt Warszawa w 2023 roku nie przegrał żadnego spotkania i może pochwalić się serią dziesięciu zwycięstw.

 

Podyskutujemy również na temat występów polskich klubów w europejskich pucharach. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel wygrały swe pierwsze mecze w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. W półfinale Pucharu CEV pierwsze spotkanie przegrała PGE Skra Bełchatów. Jakie są szanse przedstawicieli PlusLigi w rewanżowych starciach?

 

Jakub Bednaruk przeanalizuje najlepsze i najbardziej kontrowersyjne siatkarskie akcje minionego tygodnia. Marta Ćwiertniewicz zapowie hit 27. kolejki PlusLigi Projekt Warszawa – Aluron CMC Warta Zawiercie.

 

Magazyn #7strefa w piątek 10 marca od godziny 16.00 w Polsacie Sport, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie