Puchar CEV: PGE Skra Bełchatów - Valsa Group Modena. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Puchar CEV: PGE Skra Bełchatów - Valsa Group Modena. Transmisja TV i stream online
fot. PAP/Krzysztof Świderski
PGE Skra Bełchatów

Już w środę PGE Skra Bełchatów zmierzy się z włoskim zespołem Valsa Group Modena w rewanżowym spotkaniu półfinału Pucharu CEV. W pierwszym starciu podopieczni Andrei Gardiniego musieli uznać wyższość przeciwników, przegrywając na włoskiej ziemi 1:3. Czy bełchatowianie będą w stanie odwrócić losy rywalizacji i awansować do finału rozgrywek? Transmisja meczu w Polsacie Sport i Polsacie Box Go.

Pierwsze starcie padło łupem ekipy Andrei Gianniego, która doskonale wykorzystała atut własnego boiska i pokonała siatkarzy z Bełchatowa 3:1. Tym samym Valsa Group Modena zrobiła duży krok w stronę finału Pucharu CEV. Aby do niego awansować Bruno Rezende i jego koledzy potrzebują wygrać dwa sety.

 

ZOBACZ TAKŻE: Marek Magiera: Niemożliwe nie istnieje


Bełchatowianie są w trudnej sytuacji, ale nadal mają szanse, aby awansować do wielkiego finału. Jednak by tak się stało, muszą oni zwyciężyć w środowym spotkaniu 3:0 lub 3:1, a następnie triumfować w złotym secie. Inny wynik rywalizacji wyeliminuje PGE Skrę Bełchatów z rozgrywek.


Czy sensacyjna wygrana z drużyną ZAKSY Kędzierzyn-Koźle podbudowała siatkarzy z Bełchatowa na tyle, aby byli w stanie odwrócić losy rywalizacji półfinału Pucharu CEV?


Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - Valsa Group Modena w Polsacie Sport i Polsacie Box Go. Początek o godz. 20:20.

OL, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie