PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Cerrad Enea Czarni Radom i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzą się w meczu 28. kolejki PlusLigi. Gospodarze wciąż muszą walczyć o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, z kolei kędzierzynianie będą chcieli awansować na korzystne miejsce przed fazą play-off. Relacja i wynik na żywo meczu Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

Czas na niezwykle emocjonujące spotkanie w Radomiu! Gospodarze niedzielnego meczu 28. kolejki PlusLigi goszczą u siebie szósty zespół tabeli, który mimo dość rozczarowującego miejsca w dotychczasowych zmaganiach PlusLigi, będzie niezwykle groźnym rywalem. Dodatkowo emocje podsyca stawka meczu, bowiem Czarni, mimo sześciopunktowej przewagi w tabeli i przemawiającej na ich korzyść statystyce, wciąż nie są pewni utrzymania w PlusLidze.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Zwycięstwo Aluronu CMC Warty Zawiercie z Barkomem Każany Lwów


Kędzierzynianie nie mogą sobie z kolei pozwolić na wpadkę, zwłaszcza po ostatniej porażce z PGE Skrą Bełchatów. Najlepszy zespół w Europie przegrał z przeżywającym kryzys zespołem przed własną publicznością w trzech szybkich setach i będzie chciał zmazać tę plamę wysokim zwycięstwem ze słabo spisującymi się Czarnymi. Podstawowym pytaniem będzie jednak dyspozycja ZAKSY, która toczy w tym sezonie wyczerpującą walkę na kilku frontach, a zwłaszcza w Lidze Mistrzów, wobec czego nikt nie wyklucza niespodzianki.


Relacja i wynik na żywo meczu Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie