WTA w Indian Wells: Jelena Rybakina - Aryna Sabalenka. Relacja i wynik na żywo

Jelena Rybakina i Aryna Sabalenka zmierzą się w finale turnieju WTA w Indian Wells. Która zawodniczka wygra prestiżowy turniej? Relacja i wynik na żywo meczu Jelena Rybakina - Aryna Sabalenka na Polsatsport.pl.

Rybakina bardzo dobrze radzi sobie podczas tegorocznego turnieju w Indian Wells. Pochodząca z Kazachstanu zawodniczka podczas rywalizacji na kortach w Stanach Zjednoczonych przegrała zaledwie jednego seta. Karolina Muchova była w stanie wygrać jedną partię przeciwko 23-latce.

Warto także przypomnieć, że Rybakina w półfinale rywalizowała z Igą Świątek. Polska tenisista przegrała to spotkanie 0:2. Po meczu raszynianka odniosła się do gry swojej przeciwniczki.

- Jelena zagrała świetny tenis - powiedziała liderka rankingu WTA.

Teraz naprzeciwko pochodzącej z Kazachstanu zawodniczki stanie Sabalenka. Należy zaznaczyć, że Białorusinka podczas tegorocznej edycji turnieju WTA w Indian Wells nie przegrała ani jednego seta. Czy równie dobrze zaprezentuje się w finale?

Relacja i wynik na żywo meczu Jelena Rybakina - Aryna Sabalenka na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 21:00.