Konferencja prasowa reprezentacji Polski - 20.03. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Konferencja prasowa reprezentacji Polski - 20.03. Transmisja TV i stream online
fot. PAP/Piotr Nowak
Gdzie obejrzeć konferencję prasową reprezentacji Polski?

W poniedziałek 20 marca 2023 roku odbędzie się pierwsza konferencja prasowa podczas marcowego zgrupowania piłkarskiej reprezentacji Polski. Na pytania dziennikarzy odpowie Ben Lederman. Transmisja konferencji prasowej reprezentacji Polski w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go.

Rozpoczyna się pierwsze zgrupowanie polskiej kadry za kadencji nowego selekcjonera. Przypomnijmy, że Fernando Santos przejął ster w reprezentacji Polski, po tym, jak Polski Związek Piłki Nożnej zakończył współpracę z Czesławem Michniewiczem. Teraz portugalskiego szkoleniowca czeka test w nowej roli.

 

ZOBACZ TAKŻE: Grzegorz Krychowiak ma szansę na powrót do reprezentacji? "Jego niepowołanie jest symboliczne"

 

Santos ogłosił powołania w piątek 17 marca 2023 roku. Nowy selekcjoner Biało-Czerwonych zaskoczył kibiców i ekspertów niektórymi swoimi decyzjami. Powołań nie otrzymali między innymi Grzegorz Krychowiak oraz Kamil Glik. W kadrze wybranej przez Santosa znajduje się natomiast jeden debiutant w seniorskiej kadrze - Ben Lederman z Rakowa Częstochowa. Młody piłkarz odpowie na pytania dziennikarzy podczas poniedziałkowej konferencji prasowej. 

 

Swój pierwszy mecz pod batutą doświadczonego portugalskiego szkoleniowca Polacy rozegrają w piątek 24 marca 2023 roku. W Pradze Biało-Czerwoni zmierzą się z narodową drużyną Czech w kwalifikacjach do mistrzostw Europy. Podczas marcowego zgrupowania reprezentacja Polski stanie również naprzeciwko Albanii. To starcie zaplanowane jest na poniedziałek 27 marca 2023 roku. 

 

 

Transmisja konferencji prasowej reprezentacji Polski w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Początek o godzinie 13:45.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie