Robert Lewandowski paradował bez koszulki. Sceny w szatni po El Clasico

Piłkarze Barcelony cieszyli się po zwycięstwie w El Clasico

FC Barcelona pokonała w bardzo ważnym meczu Real Madryt 2:1. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z szatni "Dumy Katalonii" po spotkaniu.

Wynik spotkania otworzył Ronald Araujo, który w dziewiątej minucie wpakował piłkę do własnej siatki. Podopieczni Xaviego strzelili swojego pierwszego gola w tym starciu pod koniec pierwszej połowy. Na listę strzelców wpisał się Sergi Roberto. O wyniku hitowego meczu zadecydowało trafienie Francka Kessiego w 92. minucie.

Warto zaznaczyć, że niedzielne El Clasico ma ogromny wpływ na sytuację Barcelony w hiszpańskiej ekstraklasie. Ekipa "Blaugrany" zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli, natomiast drużyna z Madrytu obecnie plasuje się na drugiej pozycji, tracąc do "Dumy Katalonii" 12 punktów. Nie wiadomo zatem, czy klub ze stolicy Hiszpanii będzie w stanie dogonić Barcelonę i powalczyć o mistrzostwo.

Nic zatem dziwnego, że piłkarze "Blaugrany" bardzo cieszyli się z triumfu w niedzielnym meczu. Nagranie z szatni Barcelony po El Clasico zostało opublikowane na koncie klubu na platformie TikTok. Na materiale wideo widać między innymi Roberta Lewandowskiego.

@fcbarcelona Celebrating in style with ‘Despechá’ 🎶💙❤️ #fcbarcelona #barçaontiktok #elclasico ♬ original sound - fcbarcelona

Następne spotkanie zawodników prowadzonych przez Xaviego zaplanowane jest na początek kwietnia. Wtedy katalońska drużyna zmierzy się z ekipą Elche CF.