Dobra wiadomość dla Projektu Warszawa! Doświadczony zawodnik przedłużył umowę

Siatkówka
Dobra wiadomość dla Projektu Warszawa! Doświadczony zawodnik przedłużył umowę
fot. Materiały prasowe
Jakub Kowalczyk

Doświadczony środkowy Projektu Warszawa związał się nowym kontraktem z klubem. Chodzi o Jakuba Kowalczyka, który już od ośmiu lat występuje w stołecznym zespole. Po podpisaniu nowej umowy radości nie ukrywał sam zainteresowany, a także Piotr Gacek - dyrektor sportowy klubu.

Warszawianie o przedłużeniu kontraktu ze swoim zawodnikiem poinformowali na swojej oficjalnej stronie internetowej. Kowalczyk związał się nową umową, która będzie obowiązywać do 2024 roku. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Pachniało sensacją! BBTS postraszył Projekt i... jest coraz bliżej spadku 

 

- Świetnie czuję się w Projekcie Warszawa, spędziłem tu już kilka ładnych lat, a teraz szykuje się kolejny rok w stolicy. To już jest kawał pięknej przygody, a przed nami przecież kolejne wyzwania, których nie mogę się doczekać - powiedział Kowalczyk, cytowany przez oficjalną stronę klubu. 

 

Informację tę skomentował też dyrektor sportowy i wiceprezes zarządu Piotr Gacek.

 

- Kuba Kowalczyk to bardzo ważna postać naszego zespołu oraz niezwykle doświadczony zawodnik, który od wielu lat pokazuje, że potrafi zaprezentować swoje umiejętności nawet w najtrudniejszych momentach. Także w tym sezonie przekonaliśmy się o tym, że Kuba jest ważnym punktem naszej drużyny - powiedział Gacek.

 

 

Jakub Kowalczyk do Projektu Warszawa trafił w 2015 roku z Camperu Wyszków. W przeszłości był graczem AZS Zielona Góra, AZS PWSZ Nysa, Orła Międzyrzecz, Jokeru Piła, KPS Siedlce czy Pekpolu Ostrołęka. W rozgrywkach PlusLigi zagrał łącznie 136 spotkań, w których 462 punkty.

 

Projekt Warszawa po 28 meczach zajmuje czwarte miejsce w tabeli PlusLigi z dorobkiem 57 punktów. Warszawianie są w tym roku w znakomitej formie. Wygrali wszystkie spotkanie i obecnie śrubują passę dwunastu kolejnych zwycięstw.

PSZ, Polsat Sporrt
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Polska - Niemcy. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie