Sonia Bohosiewicz na torze Ninja Warrior Polska! "Woman Power"

Inne
Sonia Bohosiewicz na torze Ninja Warrior Polska! "Woman Power"
fot. Materiały prasowe
Sonia Bohosiewicz na torze Ninja Warrior Polska - już we wtorek o godz. 20.05 w Polsacie

Tytuł odcinka zobowiązuje. Dziś przed nami wybitnie energiczne, wysportowane i waleczne kobiety, które wiedzą, po co znalazły się w tym programie i chcą równo z mężczyznami pokonać ten sam tor.

Wśród nich Sonia Bohosiewicz, aktorka serialowa, filmowa, teatralna i kabaretowa, a także prezenterka i piosenkarka. Na antenie Polsatu można ją oglądać w każdą sobotę o godz. 21.05 w serialu „Rodzina na Maxa”. Sonia jest kobietą wszechstronną. Poza licznymi obowiązkami zawodowymi, zawsze znajduje czas na sport. Jak nam powiedziała - jestem osobą, która ma ze sportem do czynienia od samego początku. Mój zawód jest dość wymagający sportowo, więc muszę trzymać kondycję. Praca aktorska jest nie tylko emocjonalna, ale i bardzo fizyczna. Pamiętam taki film, gdzie na jednym dniu zdjęciowym miałam zejść ze schodów na obcasach i potem policzyłam, że powtarzaliśmy to 35 razy i ciągu pół półtorej godziny. To był naprawdę bardzo duży fitness wysiłek. Jest to więc oczywiste, że jak pracujemy 12 godzin i czasami bardzo siłowo i fizycznie, to warto przez cały czas dbać o tę kondycję. Czy takie przygotowanie wystarczy do pokonania toru ninja?

 

ZOBACZ TAKŻE: Mariusz Pudzianowski podjął wyzwanie w Ninja Warrior Polska. "Do odważnych świat należy"


A może uda się to naszej olimpijce, Angelice Cichockiej, lekkoatletce specjalizującej się w biegach średnich? Angelika jest wielokrotną medalistką mistrzostw Polski seniorów, ma w dorobku aż jedenaście złotych medali. Stawała również na podium młodzieżowych mistrzostw Polski. Jest też reprezentantką Polski w drużynowych mistrzostwach Europy, IAAF World Relays oraz w meczach międzypaństwowych młodzieżowców.

 

Już dziś włączamy Polsat i od godz. 20.05 trzymamy kciuki za nasze wspaniale kobiety.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie