Skandal w Anglii! Znana modelka nękana przez piłkarza Premier League (ZDJĘCIA)

Piłka nożna

Kolejny obyczajowy skandal w Premier League. Znana brytyjska modelka Alyssa Jay ujawniła na łamach "Daily Star", że jeden z piłkarzy Premier League poprosił ją o nagie zdjęcia. Po usłyszeniu odmowy miał ją wulgarnie obrażać. Wiemy, w jakim klubie gra na co dzień ten zawodnik.

Alyssa Jay to jedna z najbardziej znanych modelek na Wyspach Brytyjskich. Obecnie zarabia, działając na portalach dla dorosłych. Pracuje w firmie Babestation, a także prowadzi konto na platformie OnlyFans.

 

ZOBACZ TAKŻE: Czesław Michniewicz poprowadzi reprezentację? "Miejmy nadzieję, że się to wszystko uda"

 

Jej zdjęciami zainteresował się piłkarz grający w Premier League. Jak informuje "Daily Star" sprawa dotyczy jednego z graczy Evertonu, którego personaliów jednak nie ujawniono. Spytał on na Instagramie Jay o jej nagie zdjęcia. Po odmowie piłkarz wpadł w szał i zaczął ją wyzywać. 

 

- Spytał, czy zamierzam wysłać mu zdjęcia. Ja odmówiłam, a on powiedział: "czy naprawdę nie wiesz kim jestem". Był dla mnie bardzo wredny i nieprzyjemny. Wysyłał obraźliwe wiadomości. Ciągle powtarzał, że chce mnie zobaczyć i żeby wysłała mu teraz kilka zdjęć. Zaczął mnie dręczyć. To było szaleństwo - powiedziała Jay.

 

Jay zablokowała natręta i przyznała, że była zszokowana jego bezczelnością i pewnością siebie.

 

- Rzeczą, która mnie zszokowała, było pytanie, czy naprawdę nie wiem, kim on jest. Ponieważ napisał do mnie na Instagramie, zobaczyłam, kim jest, ale uczciwie mówiąc, nie oglądam piłki nożnej. Myślę, że popularność powoduje, że piłkarzom odbija - dodała

 

Everton po 28 kolejkach Premier League zajmuje 15. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Zespół z Liverpoolu ma dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

 

PSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie