Andy Murray odpadł w pierwszej rundzie w Miami

Andy Murray odpadł w pierwszej rundzie turnieju ATP w Miami

Brytyjski tenisista Andy Murray niespodziewanie przegrał z Serbem Dusanem Lajovicem 4:6, 5:7 i odpadł w pierwszej rundzie turnieju ATP Masters 1000 w Miami. Były lider światowego rankingu w lutym grał w finale w Dausze, ale w środę popełniał zbyt wiele błędów.

- Serwowałem nieźle, ale wszystko inne było dzisiaj dla mnie problemem. Nie najlepiej wychodziły mi returny. Popełniłem wiele błędów, których się po sobie nie spodziewałem. Jestem zaskoczony, bo na treningach grałem solidnie - skomentował 35-letni Szkot.

Z zawodami na Florydzie pożegnał się również m.in. Francuz Gael Monfils, który z powodu kontuzji nadgarstka musiał przerwać mecz z rodakiem Ugo Humbertem przy stanie 3:3 w pierwszym secie.

W Miami startuje Hubert Hurkacz. Polak jest rozstawiony z numerem ósmym i w pierwszej rundzie ma wolny los. Jego rywala w drugiej wyłoni wieczorny mecz Australijczyka Thanasiego Kokkinakisa z Belgiem Zizou Bergsem.

Andy Murray - Dusan Lajovic 0:2 (4:6, 5:7)