Koloseum - 23.03. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Koloseum - 23.03. Transmisja TV i stream online
Fot. Polsat Sport
Koloseum - 23.03. Transmisja TV i stream online

Nadeszła pora na kolejną odsłonę magazynu Koloseum. W programie tradycyjnie omówione zostaną najważniejsze ostatnie wydarzenia ze świata sportów walki. Nie zabraknie również zapowiedzi tego, co co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight oraz na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

W części poświęconej mieszanym sztukom walki gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Pawła Wyrobka będą Łukasz Bosacki i Piotr Jarosz. Czołowi polscy sędziowie MMA opowiedzą o swojej pracy oraz podzielą się opiniami na temat kontrowersji z ostatnich gal.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jest decyzja w sprawie walki Usyka z Furym! Kibice nie będą zadowoleni

 

Ponadto w studiu pojawi się Bartłomiej Stachura z portalu Lowking.pl, a zatem stały ekspert Koloseum. Głównymi tematami będą UFC 286 i Cage Warriors 150. W magazynie połączymy się z Danielem Skibińskim i Kate Bacik, którzy walczyli w miniony weekend. 

 

Natomiast w części pięściarskiej w studiu zagoszczą Andrzej Kostyra i Przemysław Saleta. Tematem przewodnim będą nieudane negocjacje obozów Tysona Fury'ego i Oleksandra Usyka. Ponadto zapowiemy galę Premier Boxing Championship, której daniem głównym będzie hitowy pojedynek David Benavidez - Caleb Plant. 

 

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight oraz na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o 20:00. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie