Liga Mistrzyń: Eczacibasi Dynavit Stambuł - Developres Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzyń Developres Rzeszów zagra na wyjeździe z Eczacibasi Dynavit Stambuł. Sytuacja rzeszowianek jest przed rewanżem trudna. Relacja i wynik na żywo meczu Eczacibasi Dynavit Stambuł - Developres Rzeszów na Polsatsport.pl.

W pierwszym spotkaniu rzeszowianki przegrały we własnej hali z Turczynkami 1:3. W poprzedniej rundzie były już w trudnej sytuacji po pierwszym meczu. Z Voléro Le Cannet przegrały na wyjeździe 0:3. W rewanżu we własnej hali wygrały 3:0, a do ćwierćfinału awansowały dzięki triumfowi w złotym secie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Dobra wiadomość dla Projektu Warszawa! Doświadczony zawodnik przedłużył umowę

 

Turczynki są w tym sezonie w znakomitej formie. W lidze tureckiej wygrały wszystkie 20 spotkań. Jak burzą idą również w rozgrywkach Ligi Mistrzyń. W fazie grupowej wygrały wszystkie sześć meczów. Awansowały dzięki temu bezpośrednio do ćwierćfinału rozgrywek.

 

Eczacibasi Dynavit Stambuł grał w tym sezonie w fazie grupowej z inną polską ekipą - Grupą Azoty Chemik Police. Oba mecze stambulski zespół wygrał 3:1.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Eczacibasi Dynavit Stambuł - Developres Bella Dolina Rzeszów na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:00.

PSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie