PlusLiga: Barkom Każany Lwów - BBTS Bielsko-Biała. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W meczu przedostatniej kolejki fazy zasadniczej PlusLigi Barkom Każany Lwów zagrają z BBTS Bielsko-Biała. Dla drugiej z wymienionych drużyn będzie to spotkanie o być albo nie być w najwyższej siatkarskiej klasie rozgrywkowej. Relacja i wynik na żywo meczu Barkom Każany Lwów - BBTS Bielsko-Biała na Polsatsport.pl.

Barkom Każany Lwów są zarazem pewne utrzymania, jak i pozbawione szans na awans do fazy play off, wobec czego teoretycznie nie grają już o nic. Z kolei BBTS Bielsko-Biała posiada marginalną szansę na pozostanie w gronie drużyn siatkarskiej ekstraklasy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Niefortunna sytuacja w hicie PlusLigi! Ucierpiał Tomasz Fornal (WIDEO)

 

Marginalną, ponieważ, by taki scenariusz się ziścił, bielszczanie musieliby wygrać mecze z ekipami Barkom Każany Lwów i Ślepsk Malow Suwałki wynikami 3:0 lub 3:1, a w tym samym czasie 15. w tabeli zespół Cerrad Enea Czarni Radom musiałby przegrać z Jastrzębskim Węglem i Indykpolem AZS Olsztyn w odwrotnym stosunku setów, czyli 0:3 lub 1:3.

 

Wtedy BBTS zrównałby się z radomianami pod względem punktowym, mając o dwa zwycięstwa więcej, co oznaczałoby, że to Cerrad pożegnałby się z PlusLigą na koniec sezonu. Zadanie to będzie niezwykle trudne, a jedynym promykiem nadziei może być to, że przeciwnicy drużyny prowadzonej przez Serhija Kapełusia nie grają już praktycznie o nic, natomiast rywalami podopiecznych Pawła Woickiego będą kolejno mistrz Polski oraz ekipa plasująca się na 7. miejscu w tabeli.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Barkom Każany Lwów - BBTS Bielsko-Biała od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie