PlusLiga: Barkom Każany Lwów - BBTS Bielsko-Biała. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
PlusLiga: Barkom Każany Lwów - BBTS Bielsko-Biała. Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Czy BBTS dokona niemożliwego?

W meczu przedostatniej kolejki fazy zasadniczej PlusLigi 13. w tabeli Barkom Każany Lwów zagrają z "czerwoną latarnią ligi", czyli BBTS Bielsko-Biała. Dla ekipy z Bielska-Białej może być to przedostatnie spotkanie w najwyższej polskiej, siatkarskiej klasie rozgrywkowej. Transmisja meczu Barkom Każany Lwów - BBTS Bielsko-Biała w Polsacie Sport News i na Polsat Box Go.

BBTS Bielsko-Biała jest już niemal pewny spadku na drugi poziom rozgrywkowy. Podopieczni trenera Serhija Kapełusia zdołali wygrać w obecnym sezonie jedynie 3 mecze, co przy 25 przegranych i stracie 6 oczek do Cerrad Enea Czarnych Radom oznacza niemal pewny spadek.

 

Niemal, bo w przypadku wygrania przez BBTS obu ostatnich spotkań fazy zasadniczej za 3 punkty i jednoczesnych dwóch porażkach z rzędu radomian, to tych ostatnich czekałby spadek. Jeśli oczywiście porażki te poniesione zostałyby bez ugrania choćby punktu. O pozycji w tabeli decydują bowiem punkty (3 za zwycięstwo 3:0 lub 3:1, 2 za zwycięstwo 3:2, 1 za porażkę 2:3, 0 za porażkę 1:3, 0:3), a w następnej kolejności liczba zwycięstw, których wówczas więcej mieliby bielszczanie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Sensacyjna porażka Perugii! Klub Polaków przegrał w ćwierćfinale ligi

 

Mały promyk nadziei ekipie BBTS Bielsko-Biała może dawać to, jakich przeciwników spotkają na swojej drodze w dwóch nadchodzących kolejkach, a z jakimi przyjdzie się w końcu mierzyć radomianom. Bielszczanie zagrają z niegrającymi już o nic Barkom Każanami Lwów oraz tracącym na ten moment 5 punktów do fazy play off Ślepskiem Malow Suwałki, natomiast Cerrad będzie musiał się zmierzyć z broniącym tytułu Jastrzębskim Węglem i plasującymi się na 7. miejscu w tabeli Indykpolem AZS Olsztyn.

 

Czy BBTS zdoła dokonać niemożliwego? Pierwszym krokiem musi być zwycięstwo 3:0 lub 3:1 w czwartkowym meczu nad Barkom Każanami Lwów.

 

Transmisja meczu Barkom Każany Lwów - BBTS Bielsko-Biała od godziny 20:30 w Polsacie Sport News i na Polsat Box Go.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie