ATP w Miami: Hubert Hurkacz - Thanasi Kokkinakis. Relacja i wynik na żywo

Przed nami pierwszy mecz Huberta Hurkacza na turnieju ATP w Miami. Jego przeciwnikiem będzie Thanasi Kokkinakis. Czy Polak awansuje do kolejnego etapu rywalizacji? Relacja na żywo z meczu Hurkacz - Kokkinakis na Polsatsport.pl.

Hurkacz ostatnio brał udział w turnieju w Indian Wells. Przygoda Polaka z rywalizacją na kortach w Stanach Zjednoczonych nie trwała jednak zbyt długo. W meczu 1/16 finału lepszy od niego okazał się Tommy Paul. Po zaciętym spotkaniu Amerykanin pokonał pochodzącego z Wrocławia zawodnika 2:1.

Kokkinakis ma za sobą już swój pierwszy mecz podczas turnieju na Florydzie. W pierwszej rundzie naprzeciwko Australijczyka stanął Zizou Bergs. Było to bardzo wyrównane spotkanie i do końca nie było wiadomo, który zawodnik przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. Po tie-breaku w ostatnim secie po zwycięstwo sięgnął Kokkinakis.

Hurkacz i Kokkinakis do tej pory tylko raz stanęli naprzeciwko siebie. Mierzyli się podczas turnieju w Atalancie w 2018 roku. Wtedy lepszy okazał się Australijczyk, który zwyciężył, bez straty seta.

Relacja na żywo z meczu Hurkacz - Kokkinakis na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 19:00.