WTA w Miami: Magdalena Fręch - Erika Andreeva. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Przed nami pierwszy mecz Magdaleny Fręch podczas turnieju WTA w Miami. Naprzeciwko Polki stanie Erika Andreeva. Która tenisistka sięgnie po zwycięstwo? Relacja i wynik na żywo meczu Magdalena Fręch - Erika Andreeva na Polsatsport.pl.

Pierwotnie Fręch miała nie brać udziału w tegorocznej rywalizacji na Florydzie. W kwalifikacjach do prestiżowego turnieju lepsza od niej okazała się Nao Hibino. Mimo to pochodząca z Łodzi zawodniczka wystąpi w Miami. Z rywalizacji wycofała się Zhang Shuai. Chinka nie zagra w Stanach Zjednoczonych przez chorobę. 

 

ZOBACZ TAKŻE: WTA w Miami: Ciężki mecz Jeleny Rybakiny. Faworytki dalej w grze

 

Pierwszą przeciwniczką Polki podczas zmagań w Miami będzie Erika Andreeva. Rosjanka ma za sobą już jeden mecz podczas tegorocznej edycji prestiżowego turnieju. Wygrała z Ashlyn Krueger. Jak zaprezentuje się w zbliżającym się spotkaniu z tenisistką plasującą się na 105. miejscu w rankingu WTA?

 

Warto przypomnieć, że podczas turnieju WTA w Miami można oglądać jeszcze jedną Polkę. W rywalizacji na Florydzie bierze udział również Magda Linette. Urodzona w Poznaniu zawodniczka niedługo zmierzy się Wiktorią Azarenką.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Magdalena Fręch - Erika Andreeva na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 23:30.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie