Modelka ukarana zakazem stadionowym. Chciała pokazywać piersi po golach (ZDJĘCIA)

Piłka nożna

Ennid Wong, meksykańska modelka i fanka grającego w tamtejszej ekstraklasie piłkarskiej Tigres UANL, została ukrana przez klub... zakazem stadionowym. Wszystko przez dość nietypową obietnicę, złożoną fanom "Tygrysów".

Wong, którą na Instagramie śledzi ponad półtora miliona użytkowników, zadeklarowała kibicom, że po każdym golu, strzelonym przez Tigres UANL, będzie... pokazywała piersi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Miss mundialu znów zwróciła na siebie uwagę. Pojawiła się w Paryżu (ZDJĘCIA)

 

Klub błyskawicznie zareagował na obietnicę modelki, nakładając na nią... dwuletni zakaz stadionowy. Ennid Wong nie będzie mogła obejrzeć z trybun Estadio Universitario ani jednego spotkania bieżących i przyszłorocznych rozgrywek ligi meksykańskiej.

 

Władze "Tygrysów" podkreśliły, że nie chcą, aby zespół kojarzył się w świecie futbolu nie z boiskowych dokonań, ale z powodu kobiety, która próbuje zyskać popularność dzięki nagości, mieszając w to przy okazji zarządzany przez nich klub.

 

Co ciekawe, zakaz stadionowy, nałożony na Ennid Wong, sprawił, że modelka trafiła na pierwsze strony meksykańskich gazet, dzięki czemu jej popularność jeszcze bardziej wzrosła. Jej konta w mediach społecznościowych (Instagram, TikTok, Facebook) zyskują każdego dnia po 10 tysięcy nowych obserwujących. Dziennikarze podkreślają, że jeśli taki trend się utrzyma, Ennid Wong już wkrótce wyprzedzi nawet Yanet Garcię, jedną z najpopularniejszych meksykańskich modelek i influencerek, którą na samym Instagramie śledzi ponad 15 milionów Internautów.

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie