Polska - Albania: Taki może być skład Biało-Czerwonych

Piłka nożna

Reprezentacja Polski w kiepskim stylu zaczęła eliminacje Euro 2024. W Pradze lepsi okazali się Czesi. W poniedziałek Biało-Czerwoni zagrają przed własną publicznością z Albanią. Jakie zmiany szykuje Fernando Santos?

Po nieco ponad dwóch minutach Polacy przegrywali z Czechami 0:2 Skończyło się na porażce 1:3, a w grze Biało-Czerwonych trudno było znaleźć pozytywy. Czasy na wyciągnięcie wniosków nie ma zbyt dużo, bo w poniedziałek na PGE Narodowy przyjedzie Albania.

Zobacz także: Ekspert grzmi po Czechy - Polska: Pół składu do wymiany i taktyka też!

 

Portugalski selekcjoner z pewnością poszuka innych rozwiązań. Jakich? W rolę doradcy wcielił się Roman Kołtoń. Dziennikarz "Prawdy Futbolu" przy pomocy ekspertów Polsatu Sport wytypował swój skład na poniedziałkowy mecz eliminacji Euro 2024.

Proponowany skład na mecz Polska - Albania

Wojciech Szczęsny - Przemysław Frankowski, Bartosz Salamon, Paweł Dawidowicz, Tymoteusz Puchacz (Nicola Zalewski) - Michał Skóraś, Karol Linetty, Piotr Zieliński, Jakub Kamiński - Karol Świderski, Robert Lewandowski.

 

Dla Albanii będzie to pierwszy mecz w tych eliminacjach. Do spotkania z Polską przystąpią osłabieni m.in. nieobecnością Armando Broji.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie