Włoski klub walczy o byłą siatkarkę Tauron Ligi! W grze duże pieniądze

Siatkówka
Włoski klub walczy o byłą siatkarkę Tauron Ligi! W grze duże pieniądze
fot. Cyfrasport
Włoski klub włączył się do walki o Veronicę Jones-Perry.

Veronica Jones-Perry rozgrywa sezon w brazylijskim Sesc RJ Flamengo. Jest jedną z czołowych postaci zespołu, a dodatkowo ulubienicą kibiców. Klub nie wyobraża sobie, by w przyszłym sezonie zabrakło jej w składzie, ale może nie być w stanie zatrzymać siatkarki, bo do walki o nią włączyło się włoskie Casalmaggiore. W grze są duże pieniądzze.

Amerykańska siatkarka przeniosła się do Brazylii z Tauronligi. Wcześniej występowała w Polsce w barwach dwóch łódzkich klubów, a także Radomki Radom. W obecnym sezonie podbiła serca kibiców, którzy pieszczotliwie nazywają ją "Roni".

 

ZOBACZ TAKŻE: 29 punktów! Kapitalny występ Bartosza Kurka w Japonii

 

Jones-Perry zdobyła w tym sezonie 292 punkty. Daje jej to czwarte miejsce w rankingu najlepiej punktujących zawodniczek ligi brazylijskiej. Klub bardzo chce ją zatrzymać, ale będzie to bardzo trudne, bo chętni na jej pozyskanie są włodarze Casalmaggiore. Są gotowi zainwestować duże pieniądze, by była siatkarka Tauron Ligi zagrała właśnie u nich.

 

Włoska drużyna błyszczała w 2016 roku, kiedy w finale Ligi Mistrzów pokonała Vakifbank Stambuł. Obecnie plasuje się na szóstej pozycji w lidze włoskiej. Są jednak ambicje, by powrócić na europejski szczyt, a była siatkarka Tauron Ligi ma pomóc w osiągnięciu tego celu.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie