WTA w Miami: Magda Linette - Wiktoria Azarenka. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Przed nami drugi mecz Magdy Linette podczas tegorocznego turnieju w Miami. Przed Polką spore wyzwanie, stanie ona bowiem naprzeciwko Wiktorii Azarenki. Która tenisistka okaże się lepsza? Relacja i wynik na żywo meczu Linette - Azerenka na Polsatsport.pl.

Poprzednią przeciwniczką Linette podczas rywalizacji na kortach w Florydzie była Jewgienia Rodina. Pochodząca z Poznania zawodniczka wygrała pierwszego seta 6:3, natomiast w drugiej części meczu przegrała cztery gemy. Tym samym Polka bez większych problemów zapewniła sobie awans do kolejnej rundy turnieju.

 

ZOBACZ TAKŻE: ATP w Miami: Thanasi Kokkinakis na drodze Huberta Hurkacza

 

Teraz naprzeciwko plasującej się na 19. miejscu w rankingu WTA zawodniczki stanie Azarenka. Będzie to dość spore wyzwanie dla Linette, warto bowiem przypomnieć, że Białorusinka była kiedyś pierwszą rakietą świata. Teraz natomiast znajduje się na 16. pozycji w światowym rankingu. 

 

Linette mierzyła się już z Azarenką dwa razy. Stanęły naprzeciwko siebie podczas turnieju w Miami w 2016 roku oraz podczas rywalizacji w Indian Wells w 2021 roku. Tenisistka z Białorusi wygrała oba te pojedynki. Czy polska zawodniczka lepiej zaprezentuje się podczas nadchodzącego starcia?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Magda Linette - Wiktoria Azarenka na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.

 

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie