Chwile grozy w Brazylii! Malwina Smarzek opuściła parkiet ze łzami!

Siatkówka
Chwile grozy w Brazylii! Malwina Smarzek opuściła parkiet ze łzami!
fot. Cyfrasport/Twitter

Niepokojące informacje dotarły do nas z Brazylii, gdzie w jednym z meczów ligowych groźnie wyglądającej kontuzji doznała Malwina Smarzek. Na szczęście skończyło się tylko na strachu i wszystko wskazuje na to, że reprezentantka Polski wróci szybko do gry.

Smarzek od 2022 roku jest siatkarką brazylijskiego Osasco/Sao Cristovao Saude. W ostatnim meczu ligowym doszło do pechowej sytuacji z jej udziałem. Podczas jednej z akcji, po wykonanym ataku 26-latka poślizgnęła się na mokrym parkiecie i upadła. Długo nie podnosiła się. Następnie ze łzami w oczach opuściła boisko.

 

ZOBACZ TAKŻE: Szczere słowa Andrei Anastasiego. "W PlusLidze za dużo drużyn. Z ZAKSĄ będą dodatkowe emocje"

 

Stan zdrowia Smarzek mógł o tyle niepokoić polskich fanów, że siatkarka niedawno wróciła do gry po kontuzji kolana. Na szczęście sama zainteresowana poinformowała, że wszystko u niej w porządku i podziękowała kibicom za wsparcie.

 

 

Smarzek to jedna z największych i najbardziej doświadczonych gwiazd reprezentacji Polski siatkarek, w której występuje od 2014 roku. Atakująca w swojej karierze grała m.in. w Chemiku Police, Igor Gorgonzola Novara, Lokomotivie Kaliningrad i Developresie Rzeszów.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie