Fernando Santos zapowiedział zmiany w składzie. "To nie może się więcej wydarzyć"

Piłka nożna
Fernando Santos zapowiedział zmiany w składzie. "To nie może się więcej wydarzyć"
fot. PAP/EPA
Fernando Santos

Trener piłkarskiej reprezentacji Polski Fernando Santos przyznał przed poniedziałkowym meczem z Albanią w Warszawie w eliminacjach Euro 2024, że będą zmiany w składzie w porównaniu z przegranym 1:3 spotkaniem z Czechami. - Nie będą radykalne, ale przewiduję je - zapowiedział.

- Mecz z Czechami nie zmienił mojej wizji gry reprezentacji Polski. Wnioski są oczywiste - to nie może się więcej wydarzyć. W całej mojej karierze nie pamiętam takiej sytuacji, żeby przegrywać 0:2 już po trzech minutach. Już rozmawiałem o tym z zawodnikami. Bardzo ważne, żeby zresetowali głowy. Nie mogą oczywiście o tym zapomnieć, ale nie możemy tego powtórzyć - powiedział Santos podczas niedzielnej konferencji prasowej w Warszawie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Marian Kmita: Czego możemy się nauczyć od Czechów

 

Jak przyznał, nie ma jeszcze gotowej jedenastki na mecz z Albanią.

 

- W tym momencie nie jestem w stanie powiedzieć, czy mam nawet 90 procent składu w głowie. Wynika to z różnych powodów. M.in. chodzi o to, że graliśmy przed chwilą mecz z Czechami, musimy mieć świeżą drużynę. Nie będzie to jakaś radykalna zmiana, jeśli chodzi o skład na Albanię, ale zmiany na pewno będą - dodał selekcjoner.

 

Początek poniedziałkowego spotkania na PGE Narodowym o godz. 20.45.

JŻ, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie