Bezczelne zachowanie Neymara! Kłamstwo będące akcją marketingową

Piłka nożna
Bezczelne zachowanie Neymara! Kłamstwo będące akcją marketingową
fot. PAP, Twitter
Bezczelne zachowanie Neymara! Kłamstwo będące akcją marketingową

Ostatnio na swoim kanale w serwisie Twitch piłkarz PSG transmitował rozgrywkę w pokera. W jej trakcie Brazylijczyk rzekomo przegrał milion euro, co okazało się nieprawdą, a Neymar żadnych pieniędzy nie stracił.

Sportowiec całą sytuację bardzo szybko obrócił w żart. Niewiele później, z ustaleń portalu "Globo" świat dowiedział się, że była to akcja marketingowa – informację potwierdził doradca piłkarza. Neymar w rozgrywkę nie zainwestował swoich pieniędzy, dlatego nie było możliwości, by cokolwiek stracił. Zarówno ten zabieg, jak i reakcja zawodnika nie wpłyną pozytywnie na jego wizerunek.

 

ZOBACZ TAKŻE: To on zostanie trenerem angielskiego giganta? Jest legendą Manchesteru City

 

Pomysłodawcą tego wydarzenia miał być jeden z bukmacherów. Jego zamysłem było pokazanie, że nawet ci najwięksi mogą przegrać duże sumy, a los może płatać figle każdemu. W ten sposób chciano zachęcić do korzystania z usług bukmacherskich pospolitych ludzi.

 

Neymar, z racji na kontuzję, w tym sezonie już nie zagra. W lutym Brazylijczyk ucierpiał w trakcie meczu z Lille do tego stopnia, że zmuszony był przejść operację. Nie dziwi więc fakt, że szuka nowych aktywności zapełniających wolny czas.

 

MSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie