Potworny wypadek piłkarza! Tragedia była bardzo blisko (WIDEO)

Piłka nożna
Potworny wypadek piłkarza! Tragedia była bardzo blisko (WIDEO)
fot. Twitter
Potworny wypadek piłkarza! Tragedia była bardzo blisko (WIDEO)

Sofian Kiyine ma za sobą fatalny wypadek. Piłkarz OH Leuven przekroczył przepisy i miał spore szczęście, że nikt przez to nie ucierpiał. Kamera uchwyciła, jak jego samochód wzniósł się w powietrze i przebił się przez ścianę, lądując w hali sportowej.

Media informują, że jego auto pędziło ponad 200 km/h. Marokańczyk jechał na tyle szybko, że nie zdołał wyhamować przed rondem, na którym stracił panowanie nad kierownicą. Jego pojazd wjechał na krawężnik i nagle wystrzelił w powietrze. Następnie z potężną siłą uderzył w ścianę hali sportowej, do której wpadł. 

Zobacz także: Fatalne wiadomości dla Napoli. Czołowy piłkarz kontuzjowany!

 

Piłkarz miał szczęście, że akurat w tym momencie nikt nie przebywał na boisku, gdyż jak ustaliły belgijskie media, na co dzień odbywają się tam treningi dzieci. Wiele z nich było zszokowanych, gdy dowiedziało się, co wydarzyło się na miejscu regularnych treningów.

 

Świadkowie zdarzenia przyznali, że dopuszczalna prędkość na tym terenie wynosi 90 km/h. To oznacza ponad dwukrotne jej przekroczenie. Kiyine od razu został przetransportowany do szpitala, gdzie trafił na oddział intensywnej terapii.

Kiyine rozegrał w tym sezonie 22 spotkania dla OH Leuven. Strzelił w nich dwa gole i zaliczył dwie asysty.

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie