ATP w Miami: Jannik Sinner - Daniił Miedwiediew. Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć finał turnieju ATP w Miami?

Jannik Sinner i Daniił Miedwiediew zmierzą się w finale turnieju ATP w Miami. Który tenisista okaże się lepszy? Transmisja finału turnieju ATP w Miami w Polsacie Sport Extra i online na Polsat Box Go.

Sinner podczas tegorocznego turnieju na Florydzie przegrał zaledwie jednego seta. Partię przeciwko włoskiemu tenisiście był w stanie wygrać Carlos Alcaraz. Lider rankingu ATP nie był w stanie jednak pokonać Sinnera w półfinale rywalizacji. Czy pochodzący z Włoch zawodnik podtrzyma dobrą formę i sięgnie po zwycięstwo w zbliżającym się pojedynku?

Miedwiediew w ostatnim czasie zachwyca na korcie. Warto przypomnieć, że Rosjanin był w stanie awansować także do finału turnieju ATP w Indian Wells. Tam jednak musiał uznać wyższość Alcaraza. Można zatem przypuszczać, że były lider światowego rankingu za wszelką cenę będzie chciał wygrać finałowe starcie w Miami.

Należy zaznaczyć, że Sinner i Miedwiediew do tej pory pięć razy mierzyli się na korcie. Wszystkie ich dotychczasowe starcia zakończyły się triumfami Rosjanina.

Transmisja finału turnieju ATP w Miami w Polsacie Sport Extra i online na Polsat Box Go. Początek o godzinie 19:00.