PlusLiga: Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
PlusLiga: Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa. Transmisja TV i stream online
Fot. PAP
Transmisja TV i stream online meczu Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa od godz. 18:00 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Trefl Gdańsk i Projekt Warszawa zmierzą się w meczu 30. kolejki PlusLigi. Gospodarze będą chcieli wygrać w ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej przed własną publicznością, z kolei siatkarze z Warszawy liczą na wyśrubowanie serii 14. zwycięstw z rzędu. Transmisja TV i stream online meczu Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa od godz. 18:00 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Ostatnia kolejka rundy zasadniczej PlusLigi przynosi niezwykle ciekawe starcia i mnóstwo podtekstów przed rozpoczynającą się fazą play-off. Zwłaszcza gdy mowa o sąsiadach w tabeli i dwóch drużynach, które będą liczącą się siłą w dalszej części rozgrywek.


Tym razem mowa o rywalizacji w Ergo Arenie, gdzie Trefl Gdańsk podejmie Projekt Warszawa. Kolejno szósta i piąta drużyna w tabeli PlusLigi mają swoje cele i będą chciały wypełnić je przed rozpoczynającymi się play-offami - oczywiście kosztem swojego rywala.

 

ZOBACZ TAKŻE: Finał siatkarskiej Ligi Mistrzów w Polsce? Prezes związku zabrał głos


Gospodarze przede wszystkim będą chcieli wygrać przed własną publicznością, która dopisuje w tym sezonie w hali gdańskiego zespołu. Zwycięstwo nie zmieni nic w układzie tabeli, ale przede wszystkim poprawi humory, zwłaszcza po pierwszym, wyjazdowym spotkaniu w Warszawie, gdzie Trefl gładko uległ Projektowi w trzech szybkich setach i dołożył się tym samym do świetnego bilansu trenera Piotra Grabana i jego zespołu.


Skoro już mowa o bilansie zwycięstw i serii, to właśnie tego będą bronili w Gdańsku warszawianie. Stołeczny klub ma na swoim koncie 16 zwycięstw pod pieczą trenera Grabana, w tym 13 wygranych z rzędu. Kolejna wygrana i zamknięcie dobrym rezultatem rundy zasadniczej PlusLigi może być dobrym prognostykiem przed ćwierćfinałami, zwłaszcza że ekipę Projektu czeka trudna przeprawa z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Na zwycięstwie będzie zależało zwłaszcza samemu Grabanowi, który przez wiele lat pełnił funkcję asystenta w Treflu. Czy powrót do swojego rodzinnego miasta okaże się szczęśliwy dla trenera stołecznych? Przekonamy się w niedzielny wieczór.


Transmisja TV i stream online meczu Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa od godz. 18:00 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Kanada - Kuba 3:2. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie