Tomasz Hajto o sytuacji z Mattym Cashem. "Korona mi z głowy nie spadła"

Piłka nożna
Tomasz Hajto o sytuacji z Mattym Cashem. "Korona mi z głowy nie spadła"
fot. Polsat Sport, Cyfrasport
Tomasz Hajto o sytuacji z Mattym Cashem. "Korona mi z głowy nie spadła"

Tomasz Hajto w programie "Cafe Futbol" odniósł się do swoich przeprosin pod adresem Matty'ego Casha. "Uważam, że w tej sytuacji należało się tak zachować"- powiedział były reprezentant Polski.

Ekspert Polsatu Sport odniósł się do sytuacji, która miała miejsce w minionym tygodniu. Tomasz Hajto za pośrednictwem Twittera przeprosił Matty'ego Casha, że zarzucił mu symulowanie urazu. 

 

- Takie były moje odczucia na początku. Okazało się, że ma kontuzje, więc przeprosiłem go i życzyłem szybkiego powrotu do zdrowia. Uważam, że w tej sytuacji należało się tak zachować. Były reprezentant Polski przeprosił obecnego, nic takiego. Korona mi z głowy nie spadła - powiedział w programie "Cafe Futbol".

 

ZOBACZ TAKŻE: Trener zdradził, kiedy Matty Cash wróci do gry

 

Hajto podkreślił, że nie żywi żadnego urazu do Casha.

 

- Polemika zawsze jest dobra. Jednak tak jak napisał Zbigniew Boniek, lepiej żeby odbywała się w ojczystym języku - stwierdził.

 

Matty Cash powinien pauzować około dwóch lub trzech tygodni. 

 

- Cash jest kontuzjowany i nie będzie grał przez dwa tygodnie, może więcej. Miejmy nadzieję, że mniej niż trzy. Ale przy takich urazach, jeśli wszystko przebiega normalnie, przerwa trwa trzy tygodnie - powiedział na konferencji prasowej trener Aston Villi Unai Emery.

DK, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie