Fatalne pudło Milika! Juventus i Inter bez zaliczki (WIDEO)

Juventus FC i Inter Mediolan zmierzyły się w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Włoch. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Do przerwy kibice śledzący to spotkanie nie zobaczyli goli. Choć wynik meczu starali się otworzyć między innymi Angel Di Maria czy Marcelo Brozović, ostatecznie żadnemu z piłkarzy nie udało się pokonać golkipera drużyny przeciwnej.

Druga połowa również długo nie przynosiła rozstrzygnięcia, jeśli chodzi o gole. W 78. minucie dogodną sytuację do wpisania się na listę strzelców miał Arkadiusz Milik, jednak fatalnie spudłował. Co nie udało się Milikowi, wyszło kilka minut później Juanowi Cuadrado, który otworzył wynik meczu.

Gdy wydawało się, że Juventus utrzyma jednobramkową przewagę do końca, w samej końcówce Inter doprowadził do wyrównania. W doliczonym czasie gry bramkę na 1:1 z rzutu karnego zdobył Romelu Lukaku. Chwilę później Belg... wyleciał z boiska za drugą żółtą kartkę.

Wojciech Szczęsny przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych - w tej edycji krajowego pucharu szanse dostaje jego zmiennik, Mattia Perin. Z kolei Milik zameldował się na murawie w 74. minucie, zmieniając Dusana Vlahovicia.

Rewanż zostanie rozegrany 26 kwietnia w Mediolanie.

Pudło Arkadiusza Milika w meczu Juventus - Inter:

Drugą parę półfinałową tworzą Fiorentina i Cremonese, które sensacyjnie znalazło się w tej fazie pucharu po wyeliminowaniu między innymi Napoli czy Romy.

Juventus FC - Inter Mediolan 1:1 (0:0)