Finał Pucharu CEV: Knack Roeselare - Valsa Group Modena. Relacja i wynik na żywo

Czas na rewanżowe starcie w finale Pucharu CEV mężczyzn. O tytuł najlepszej drużyny tych europejskich rozgrywek rywalizują Knack Roeselare i Valsa Group Modena. W pierwszym meczu sensacyjne zwycięstwo odniosła ekipa Knack Roeselare, pokonując włoską drużynę 3:0. Czy Włochów będzie stać na zatrzymanie rozpędzonej belgijskiej ekipy? Relacja na żywo na Polsatsport.pl.

W pierwszym finałowym spotkaniu Valsa Group Modena uległa drużynie Knack Roeselare 0:3. Włoska ekipa była stawiana w roli faworytów do wygrania Pucharu CEV, dlatego fakt, że nie udało jej się wygrać nawet seta, wywołał ogromną sensację.

Humorów siatkarzom z Modeny nie poprawiła także kolejna przegrana w ćwierćfinałowym spotkaniu SuperLega. W minioną niedzielę ulegli oni 0:3 ekipie Gas Sales Piacenza, dlatego półfinalistę tej rywalizacji wyłoni piąty mecz.

Knack Roeselare w decydującej fazie rozgrywek spisuje się znakomicie, odsyłając "do domu" kolejne drużyny. W starciu ćwierćfinałowym zwyciężyli swoich rodaków z Maaseik, a w półfinale pokonali włoską Piacenzę. Rozmiar ich zwycięstwa w pierwszym finałowym starciu również jest imponujący i sprawia, że Belgom wystarczą dwa sety, aby mogli wznieść w górę puchar CEV.

Relacja na żywo z meczu Knack Roeselare - Valsa Group Modena na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:30.