Puchar Holandii: Feyenoord - Ajax Amsterdam. Relacja i wynik na żywo

O wielki finał Pucharu Holandii Feyenoord Sebastiana Szymańskiego zagra z Ajaksem Amsterdam. Czy ekipa Polaka wywalczy awans do wielkiego finału? Relacja na żywo z meczu Feyenoord - Ajax Amsterdam na Polsatsport.pl.

Feyenoord - podobnie jak Ajax - zmagania w Pucharze Holandii rozpoczął od 1/16. W nim pokonał 3:1 PEC Zwolle. Następnie po dwubramkowym prowadzeniu NEC Nijmegen, podopieczni Arne Slota w 90. minucie zdobyli gola kontaktowego, 2 minuty później doprowadzili do remisu, a po serii rzutów karnych sensacyjnie odwrócili losy meczu i wywalczyła awans do ćwierćfinału. W nim ekipa Sebastiana Szymańskiego ograła skromnie Heerenveen 1:0.

Ajax ograł 2:0 Den Bosch na rozpoczęcie swojego udziału w rozgrywkach, a następnie pokonał 1:0 FC Twente. W ćwierćfinale piłkarze Johny'ego Heitingi pokonali 3:0 Graafschap.

Relacja i wynik na żywo meczu Feyenoord - Ajax Amsterdam na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:00.