TAURON Liga: MOYA Radomka Lotnisko Radom - UNI Opole. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

TAURON Liga wkroczyła w etap rozstrzygnięć. W czwartek rywalizację rozpoczną dwie drużyny, które nie zakwalifikowały się do fazy play-off. MOYA Radomka Lotnisko Radom i UNI Opole zmierzą się w dwumeczu, a jego stawką będzie dziewiąte miejsce TAURON Ligi. Która ekipa wygra pierwsze starcie? Relacja na żywo z meczu MOYA Radomka Lotnisko Radom - UNI Opole na Polsatsport.pl.

Pierwsza runda siatkarskiej TAURON Ligi nie była zbyt korzystna dla siatkarek z Radomia. Podopieczne trenera Błażeja Krzyształowicza uplasowały się na dziesiątej pozycji fazy zasadniczej, wygrywając zaledwie cztery mecze i zdobywając 13 punktów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tie-break w pierwszym meczu! Ciekawe otwarcie fazy play-off Tauron Ligi


Z kolei drużyna UNI Opole zakończyła rundę zasadniczą na dziewiątym miejscu, wygrywając pięć spotkań. Dla siatkarek z Opola ważne jest na pewno to, że udało im się pokonać zespoły z czołówki. Na początku sezonu wygrały 3:1 z drużyną Chemika Police, a w swoim ostatnim meczu pierwszej fazy rozgrywek, po zaciętej walce pokonały siatkarki z Bielska-Białej, będące czwartą siłą ligi.


MOYA Radomka Lotnisko Radom i UNI Opole w tym sezonie mierzyły się ze sobą dwukrotnie. W obu spotkaniach lepsze okazały się siatkarki z Opolszczyzny, triumfując 3:1. Czy radomiankom uda się w końcu pokonać przeciwniczki?


Relacja na żywo z meczu MOYA Radomka Lotnisko Radom - UNI Opole na Polsatsport.pl. Początek o godz. 19:00.

OL, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie