5:1! Feyenoord Rotterdam bezlitosny dla rywala

Feyenoord Rotterdam wygrał 5:1.

Piłkarze Feyenoordu Rotterdam zmierzają po mistrzostwo Holandii. W niedzielę zrobili kolejny krok, wygrywając na własnym stadionie z RKC Waalwijk 5:1.

W poprzednim spotkaniu tych drużyn kibice obejrzeli tylko jednego gola. Trzy punkty Feyenoordowi Rotterdam zapewnił wówczas Danilo, który wykorzystał rzut karny.

Teraz różnica klas był zdecydowanie bardziej widoczna. Jeszcze zanim sędzia zakończył pierwszą połowę, gospodarze prowadzili 3:0. Co warto podkreślić, wszystkie bramki padły na przestrzeni dziesięciu minut.

W drugich 45 minutach bramkarze w sumie trzykrotnie wyciągali piłkę z siatki. Ostatecznie, Feyenoord Rotterdam wygrał 5:1 i umocnił się na prowadzeniu w Eredivisie.

Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrał Sebastian Szymański.

Feyenoord Rotterdam - RKC Waalwijk 5:1 (3:0)

Bramki: Yassin Oukili 29 (s), Igor Paixao 31, 53, Quilindschy Hartman 39, Santiago Gimenez 61 - Julen Lobete 68