TAURON 1. liga: Chemeko-System Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W jednym z czterech ćwierćfinałów TAURON 1.ligi siatkarzy dojdzie do rywalizacji Chemeko-System Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków. Pierwsze starcie odbędzie się w hali "Orbita" we Wrocławiu. Relacja i wynik na żywo od 20:30. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Box Go.

Chemeko-System Gwardia Wrocław fazę zasadniczą sezonu 2022/2023 zakończyła na trzecim miejscu i już w tę środę rozpocznie fazę play-off. W walce o najlepszą czwórkę wrocławianie zmierzą się z AZS AGH Kraków. Krakowski zespół sezon zasadniczy zakończył na szóstej lokacie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarskie święto! Mecz Polska - Niemcy i odsłonięcie nowych tablic w Alei Gwiazd Siatkówki

 

Rywalizacja w ćwierćfinale toczy się do dwóch wygranych spotkań. “Nastawiamy się na bardzo ciężki bój. Zdajemy sobie sprawę, że mecze które z nimi graliśmy były bardzo zacięte, ale play-offy rządzą się swoimi prawami. Tutaj dochodzi presja walki o najlepszą czwórkę, a my czujemy się silni, w dobrej formie i będziemy robić wszystko żeby wygrać rywalizację w dwóch meczach” – mówi Łukasz Lubaczewski z Gwardii.

 

Trzecie miejsce w ligowej tabeli powoduje, że pierwszy i ewentualny trzeci mecz wrocławianie zagrają w hali “Orbita”, która jest dla nich niezwykle szczęśliwa – w sezonie zasadniczym na szesnaście rozegranych meczów Gwardziści czternaście razy z boiska schodzili zwycięsko.

 

Relacja i wynik na żywo od 20:30. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Box Go.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie