Niesamowity mecz Lecha Poznań we Florencji! Jak reagował Twitter?

Lech Poznań rozegrał niesamowity mecz wyjazdowy z Fiorentiną, ale niestety nie awansował do półfinału Ligi Konferencji Europy. Jak Twitter reagował na zaskakujące wydarzenia we Florencji?

Lechici po porażce w pierwszym meczu 1:4 mieli bardzo małe szanse, by wyrwać awans do półfinału Ligi Konferencji Europy. Od pierwszej minuty rewanżu we Florencji wierzyli jednak w odwrócenie losów rywalizacji i po 45 minutach niespodziewanie prowadzili po golu Afonso Sousy.

To, co wydarzyło się w drugiej połowie na Artemio Franchi, zaszokowało jednak wszystkich kibiców na stadionie i przed telewizorami. Po bramkach Velde i Sobiecha było już 0:3, a w dwumeczu był remis. Nic dziwnego, że użytkownicy Twittera pisali o cudzie i najlepszym od bardzo dawna meczu polskiej drużyny w pucharach.

Dopiero końcówka spotkania i dwa gole Florentczyków odarły kibiców Lecha z marzeń o awansie. Poznaniacy pozostawili jednak po sobie dobre wrażenie. A jakie komentarze zostały opublikowane w przestrzeni internetowej? Zapraszamy do naszej galerii.