WTA w Stuttgarcie: Beatriz Haddad Maia - Jelena Rybakina. Relacja i wynik na żywo

Beatriz Haddad Maia i Jelena Rybakina zmierzą się w 2. rundzie turnieju WTA w Stuttgarcie. Która z nich awansuje do ćwierćfinału? Relacja i wynik na żywo z meczu Beatriz Haddad Maia - Jelena Rybakina od 20:00 na Polsatsport.pl.

Beatriz Haddad Maia i Jelena Rybakina do tej pory spotkały się na korcie tylko raz, a spotkanie to miało miejsce zaledwie dwa miesiące temu na turnieju w Abu Dhabi. Wtedy Brazylijka triumfowała nad finalistką Australian Open i przed czwartkowym meczem na mączce w Stuttgarcie ma mentalną przewagę nad Rybakiną.

Kazaszka przeszła przez pierwszą rundę z delikatnymi problemami, ale ostatecznie nie straciła seta w starciu z Niemką Jule Niemeier. W Stuttgarcie nigdy nie szło jej jednak wybitnie, co potwierdza fakt, że nie zagrała tutaj ani razu w fazie ćwierćfinałowej.

Mimo to jest faworytką w starciu z Haddad Maią, która jest notowana o 7 miejsc niżej w rankingu WTA - na 14. lokacie. Brazylijka w pierwszej rundzie mierzyła się z Martiną Trevisan, a do awansu potrzebowała tylko jednej wygranej partii. W drugim secie Włoszka skreczowała i jej przeciwniczka mogła cieszyć się z przejścia pierwszej przeskody.

Relacja i wynik na żywo z meczu Beatriz Haddad Maia - Jelena Rybakina od 20:00 na Polsatsport.pl.