Fortuna 1 Liga: Puszcza Niepołomice – Apklan Resovia Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W środę, w ramach 28. kolejki Fortuna 1 Ligi Apklan Resovia Rzeszów podejmie na wyjeździe miejscową Puszczę. Czy gospodarze wygrają i umocnią się na pozycji gwarantującej grę w barażach o awans do Ekstraklasy? Relacja na żywo meczu Puszcza Niepołomice – Apklan Resovia Rzeszów na Polsatsport.pl.

Piłkarze z Niepołomic rozgrywają bardzo dobry sezon. Na 27 rozegranych spotkań przegrali zaledwie siedem, wygrywając aż 13. Większą od nich liczbę wygranych w tegorocznej kampanii mają tylko ŁKS Łódź i Wisła Kraków, mające na swoich kontach kolejno 15 i 14 zwycięstw. Dla zawodników Tomasza Tułacza zbliżające się spotkanie może być szansą na zbliżenie się w tabeli do miejsc gwarantujących bezpośredni awans do Ekstraklasy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Problemy Cristiano Ronaldo po meczu z Al-Hilal. Grozi mu deportacja!

 

Z kolei piłkarze z Rzeszowa nie mają co liczyć na duże sukcesy. Ich obecnym celem jest zdecydowanie walka o utrzymanie się nad strefą spadkową, nad którą mają obecnie tylko cztery punkty przewagi. Resovia gra ostatnio bardzo niestabilnie, zdobywając cztery punkty w trzech ostatnich spotkaniach. Jeśli podopieczni Mirosława Hajdy chcą grać po wakacjach w Fortuna 1 Lidze, muszą znacznie poprawić swoją grę.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Puszcza Niepołomice – Apklan Resovia Rzeszów na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:00.

MSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie