KSW 81: Wyniki walk

Sporty walki
KSW 81: Wyniki walk
Fot. YouTube/KSW
KSW 81: Relacja i wyniki na żywo

Adrian Bartosiński (13-0, 12 KO, 1 Sub) został nowym mistrzem KSW w wadze półśredniej. Na gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim "Bartos" znokautował w pierwszej rundzie Artura Szczepaniaka (9-2, 5 KO, 2 Sub). W co-main evencie Errol Zimmerman (1-1, 1 KO) pokonał przez TKO w drugiej rundzie Tomasza Sararę (1-2, 1 KO). Oto wyniki walk gali KSW 81.

Wyniki walk: 

 

77,1 kg/170 lb: Adrian Bartosiński (13-0, 12 KO, 1 Sub) pokonał Artura Szczepaniaka (9-2, 5 KO, 2 Sub) przez nokaut (lewy sierpowy) w pierwszej rundzie. 

120,2 kg/265 lb: Errol Zimmerman (1-1, 1 KO) pokonał Tomasza Sararę (1-2, 1 KO) przez techniczny nokaut (ciosy w parterze) w drugiej rundzie. 
77,1 kg/170 lb: Igor Michaliszyn (10-2, 4 KO, 3 Sub) pokonał Krystiana Bielskiego (9-5, 4 KO, 1 Sub) przez techniczny nokaut (ciosy w parterze) w drugiej rundzie. 
61,2 kg/135 lb: Werlleson Martins (18-5, 6 KO, 8 Sub) pokonał Patryka Surdyna (7-3, 1 KO, 2 Sub) przez techniczny nokaut (uderzenie kolanem i ciosy w parterze) w trzeciej rundzie. 
56,7 kg/125 lb: Adrianna Kreft (5-0, 1 KO, 2 Sub) pokonała Karolinę Owczarz (5-3, 2 Sub) przez poddanie (trójkąt rękami) w pierwszej rundzie. 
77,1 kg/170 lb: Marcin Krakowiak (12-4, 5 KO, 6 Sub) pokonał Henry'ego Fadipe (13-10-1, 9 KO, 3 Sub) jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 30-27, 29-28). 
120,2 kg/265 lb: Kamil Gawryjołek (4-0, 4 KO) pokonał Olegsa Jemeļjanovsa (11-4, 5 KO, 1 Sub) przez techniczny nokaut (ciosy w parterze) w pierwszej rundzie. 
52,2 kg/115 lb: Maria Silva (9-1, 3 KO, 4 Sub) pokonała Sofiię Bagishvili (7-3, 5 Sub) przez techniczne poddanie (duszenie zza pleców) w drugiej rundzie. 
120,2 kg/265 lb: Filip Stawowy (10-3, 8 KO, 1 Sub) pokonał Marka Samociuka (4-4, 2 KO) przez poddanie (duszenie zza pleców) w drugiej rundzie. 
65,8 kg/145 lb: Josef Stummer (3-0, 1 Sub) pokonał Jonatana Kujawę (1-1) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 30-27). 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
Zapis relacji
Relacja zakończona

Adrian Bartosiński nowym mistrzem KSW w kategorii półśredniej! To był ostatni akord gali KSW 81. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

Szczepaniak zainicjował wymianę mocnych ciosów. Następnie odsłonił się, co wykorzystał Bartosiński. "Bartos" trafił potężnym lewym sierpowym. Szczepaniak padł na deski, po czym sędzia przerwał pojedynek!

Adrian Bartosiński!!! Co za nokaut w pierwszej rundzie!

Czas na pierwszy gong!

Jego śladem podąża teraz Adrian Bartosiński!

Artur Szczepaniak zmierza do klatki!

A przed nami już tylko walka wieczoru. Na szali pas mistrzowski kategorii półśredniej. O ten tytuł powalczą Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak!

Tomasz Sarara wciąż nie zgadza się z przerwaniem sędziowskim. Niemniej jednak zwycięsko z tego starcia wychodzi Holender. 

Na początku drugiej rundy Zimmerman trafił Sararę mocnym ciosem w stójce i posłał go na deski. Krakowianin odwrócił jednak sytuację i to on znalazł się na górze. Z tej pozycji próbował rozbijać przeciwnika ciosami i zapinać trójkąt rękami. Później walka wróciła do stójki. Obaj byli już bardzo zmęczeni. W końcu Holender trafił kilkoma ciosami i dołożył kilka uderzeń w parterze. Sędzia przerwał walkę, z czym nie zgadzał się Sarara. Niemniej jednak powtórki pokazały, że trudno mieć pretensje do arbitra ringowego. 

Koniec walki! Errol Zimmerman wrócił zza światów i wygrał ten pojedynek!

I Runda

Sarara bardzo mądrze pracuje niskimi kopnięciami. Nogi Zimmermana są już bardzo mocno okopane. W końcówce rundy Holender znalazł się na plecach, co wykorzystał Sarara, który kontrolował walkę do końca rundy z półgardy i pozycji bocznej. Czas na drugą rundę!

Pierwszy gong!

Nadszedł czas na co-main event gali KSW 81. Tomasz Sarara zmierzy się Errolem Zimmermannem. Kategoria ciężka, dwóch utytułowanych kick-boxerów - zapowiada się wyśmienicie!

Michaliszyn po walce powiedział, że celuje w pojedynek o pas kategorii półśredniej. Przypomnijmy, że dziś mistrzem tej dywizji zostanie zwycięzca walki wieczoru - Adrian Bartosiński lub Artur Szczepaniak. 

Michaliszyn zaczął od niskich kopnięć. Kiedy osłabił mobilność rywala, dołożył ciosy. Gdy już miał rywala naruszonego w stójce, przenosił walkę do parteru. W drugiej rundzie zapiął krucyfiks i zasypał Bielskiego ciosami z tej pozycji. Michaliszyn wrócił po długiej przerwie i to w jakim stylu!

Drugi krucyfiks na tej gali! Igor Michaliszyn zwyciężył w drugiej rundzie!

Do końca gali KSW 81 zostały już tylko trzy walki. Czas na niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie Bielski - Michaliszyn!

Martins w kapitalnym stylu odwrócił losy pojedynku i zgłosił akces do ponownej walki o pas!

Surdyn przeważał przez znaczną część pojedynku. Zawodnik z Łomży kontrolował rywala w parterze i kilkukrotnie był bliski poddania. Na początku rudy przy próbie zejścia do do nogi Surdyn nadział się na kolano Martinsa. Polak padł zamroczony na matę, tam Brazylijczyk dopełnił dzieła zniszczenia. Niesamowity zwrot akcji!

Co tu się wydarzyło?! Werlleson Martins przegrywał walkę i w pewnym momencie fenomenalnie znokautował Surdyna!

Pora na kolejne starcie. Waga kogucia i pojedynke Surdyn - Martins!

Walka bardzo szybko przeniosła się do parteru. Tam na górze znalazła się Kreft. Zawodniczka z Tczewa zajęła dogodną pozycję i wpięła duszenie trójkątne rękami. Owczarz próbowała to przetrwać, ale ostatecznie odklepała. Kreft pozostaje niepokonana w zawodowym MMA!

Adrianna Kreft zwyciężyła przez poddanie w pierwszej rundzie!

Pora na drugą walkę kobiet podczas KSW 81. Karolina Owczarz skrzyżuje rękawice z Adrianną Kreft!

To była znakomita walka. Ostatecznie szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylił "Krakus"!

Marcin Krakowiak zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów! (29-28, 30-27, 29-28).

Za nami kapitalna trzyrundowa batalia! Obaj zawodnicy mieli swoje dobre momenty w tej walce. Kwestia tego, kto wyjdzie z klatki jako zwycięzca pozostaje niepewna. Za chwilę poznamy werdykt!

Nie zwalniamy tempa. Czas na walkę Krakowiak - Fadipe!

Zawodnik z Puław już na początku walki przeniósł pojedynek do parteru. Tam kontrolował rywala i przechodził pozycje. W końcu zapiął krucyfiks, z którego pracował ciosami w głowę rywala. Pół minuty przed końcem rundy sędzia przerwał walkę. Gawryjołek pozostaje niepokonany!

Kapitalny występ Kamila Gawryjołka! TKO w pierwszej rundzie!

O ile na początku walki Bagishvili kilkukrotnie postraszyła rywalkę, tak z biegiem czasu inicjatywę przejmowała Silva. Już w pierwszej rundzie szukała poddania odwrotnym trójkątem nogami. Druga odsłona pojedynku to już pełna dominacja Brazylijki. Próbowała poddać przeciwniczkę różnymi technikami, aż w końcu zaszła za plecy i zapięła duszenie. Gruzinka na chwilę straciła przytomność i sędzia przerwał walkę. Imponujące wejście Silvy do KSW!

Ależ fenomenalny parter Marii Silvy! Brazylijka zwyciężyła przez poddanie w drugiej rundzie!

Pora na pierwszą walkę pań podczas dzisiejszej gali. Sofiia Bagishvili versus Maria Silva - to już lada chwila!

W pierwszej rundzie skuteczniejszym zawodnikiem zarówno w stójce, jak i w zapasach był Samociuk. Obraz walki zmienił się w drugiej odsłonie. Inicjatywę przejął Stawowy, który w połowie rundy skontrolował walkę w parterze i stopniowo rozbijał rywala ciosami. W końcu zaszedł za plecy i zapiął duszenie. Samociuk odklepał. "Czołg" wraca na zwycięskie tory!

Filip Stawowy z pierwszym zwycięstwem w KSW! Poddanie w drugiej rundzie!

Pora na starcie w kategorii ciężkiej! Marek Samociuk skrzyżuje rękawice z Filipem Stawowym!

Josef Stummer zwycięzcą walki otwarcia! Wszyscy trzej sędziowie punktowali walkę 30-27. 

Za nami trzyrundowa batalia! Pora na werdykt sędziów!

Czas na walkę otwarcia gali KSW 81! Jonatan Kujawa kontra Josef Stummer - to już za moment!

Dobry wieczór! Pora na galę KSW 81. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie