La Liga: Real Madryt - Almeria. Relacja i wynik na żywo

Real Madryt zagra na własnym stadionie z Almerią w spotkaniu w ramach 32. kolejki La Liga. Jakim wynikiem zakończy się ten mecz? Relacja i wynik na żywo meczu Real Madryt - Almeria na Polsatsport.pl.

Real Madryt kilka dni temu przegrał 2:4 z Gironą. Przerwana została passa czterech z rzędu zwycięstw "Królewskich". Wielkim bohaterem tego spotkania był napastnik Girony Valentin Castellanos, który zdobył cztery gole.

Almeria walczy o utrzymanie w La Liga. W tygodniu zespół prowadzony przez Rubiego zrobił ważny krok w tym kierunku, ponieważ na wyjeździe wygrał 2:1 z Getafe. Wcześniejsze dwa mecze Almeria przegrała.

Pierwsze spotkanie z tego sezonu odbyło się w połowie sierpnia. Real Madryt wygrał na wyjeździe 2:1 z Almerią.

Relacja i wynik na żywo meczu Real Madryt - Almeria na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:30.