PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Radomiak Radom. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W niedzielnym spotkaniu 30. kolejki PKO BP Ekstraklasy Śląsk Wrocław zagra na swoim stadionie z Radomiakiem Radom. Jakim wynikiem zakończy się ten mecz? Relacja i wynik na żywo meczu Śląsk Wrocław - Radomiak Radom na Polsatsport.pl.

Sytuacja Śląska z kolejki na kolejkę jest coraz trudniejsza w ligowej tabeli. Zmiana trenera Ivana Djurdjevica na razie niewiele zmieniła, bo w ostatniej kolejce wrocławianie w Zabrzu przegrali z Górnikiem 0:2, przedłużyli serię meczów bez zwycięstwa do siedmiu i nadal znajdują się w strefie spadkowej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Michał Świerczewski: Zatrudnienie zagranicznego trenera mogłoby nie wyjść nam na dobre 

 

Radomiak w ostatniej kolejce zdobył kolejny punkt w walce o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. Radomianie nie są jednak w tym roku w najlepszej formie. Odnieśli w 2023 roku dwa zwycięstwa, a ostatnie pod koniec lutego z Lechią Gdańsk.

 

Jesienne spotkanie Śląska z Radomiakiem przeszło do historii zespołu z Wrocławia, bo kończył je w ósemkę. Czerwonymi kartami ukarani zostali wówczas Łukasz Bejger, Konrad Poprawa i Diogo Verdasca. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu z Radomia 2:0 i oba gole padły w doliczonym już czasie gry.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Śląsk Wrocław - Radomiak Radom na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 12:30.

 

 

psz, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie