Tak Anna Lewandowska pogratulowała Robertowi strzelonego gola

FC Barcelona w sobotę 29 kwietnia 2023 roku mierzyła się z Realem Betis. Spotkanie zakończyło się triumfem "Dumy Katalonii" 4:0, a na listę strzelców wpisał się między innymi Robert Lewandowski. Jego żona Anna opublikowała na swoim profilu na Instagramie ich wspólne zdjęcie po meczu.

Mecz już od początku dobrze układał się dla zespołu ze stolicy Katalonii. Wynik spotkania w 14. minucie otworzył Andreas Christensen. Chwilę potem czerwoną kartkę obejrzał pomocnik Realu Betis - Edgar Gonzalez. Przed końcem pierwszej połowy Barcelona strzeliła jeszcze dwa gole. Na listę strzelców wpisali się Robert Lewandowski i Raphinha. Gwóźdź do trumny swojego zespołu w ostatnich minutach meczu wbił Guido Rodriguez, który wpakował piłkę do własnej bramki.

Na trybunach podczas tego spotkania obecna była Anna Lewandowska. Żona polskiego snajpera opublikowała w swoich mediach społecznościowych posty, na których było widać, jak dopinguje "Dumę Katalonii". Lewandowska na Instagramie opublikowała także zdjęcie po meczu. Widać na nim, jak gratuluje swojemu mężowi strzelenia gola.

Po tym starciu Barcelona nadal plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli z 11 punktami przewagi nad Realem Madryt. Natomiast po 32 rozegranych kolejkach Lewandowski jest pierwszy w klasyfikacji strzelców ligi hiszpańskiej z 19 trafieniami. Goniący go Karim Benzema ma na swoim koncie dwie bramki mniej.