ATP w Madrycie: Jan-Lennard Struff - Stefanos Tsitsipas. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Tenisowa nieprzewidywalność kontra doświadczenie. W drugim z rozgrywanych w czwartek ćwierćfinałów turnieju ATP w Madrycie zmierzą się Jan-Lennard Struff i Stefanos Tsitsipas. Relacja i wynik na żywo meczu Lennard- Struff na Polsatsport.pl.

Od początku turnieju ATP w Madrycie, Stefanos Tsitsipas nie przekonywał swoją dyspozycją. Grek dwukrotnie zmuszony był toczyć z rywalami długie trzysetowe pojedynki. Przełom nastąpił w spotkaniu trzeciej rundy przeciwko Bernabie Zapacie. Reprezentant gospodarzy nie był w stanie postawić się Tsitsipasowi który wreszcie w przekonujący sposób pokonał rywala w dwóch partiach 6:3, 6:1. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Broniący tytułu Carlos Alcaraz w półfinale w Madrycie - Polsat Sport

 

Grek awans do najlepszej 8 turnieju zawdzięcza przede wszystkim poprawie serwisu i skuteczności w grze przy siatce. Te elementy mogą mu się przydać zwłaszcza w czwartek, kiedy po drugiej stronie siatki stanie nieprzewidywalny Jan-Lennard Struff.

 

Niemiec, w przeciwieństwie do rywala, nie miał łatwej przeprawy. W poprzedniej rundzie trudne warunki postawił mu Pedro Cachina. Spotkanie trwało ponad dwie i pół godziny co może mieć wpływ na dyspozycję fizyczną 65. tenisisty świata. W starciu z Grekiem, Niemiec nie pozostaje jednak bez szans. W sześciu dotychczasowych pojedynkach, dwukrotnie udało mu się pokonać Tsitsipasa. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Lennard- Struff na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:00. 

 

 

 

Karol Płatek, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie