Lionel Messi zabrał głos! Pierwsze słowa Argentyńczyka po zawieszeniu

Piłka nożna

Lionel Messi zabrał głos w sprawie kary, jaką nałożyło na niego Paris Saint-Germain. Argentyńczyk za krótką wycieczkę do Arabii Saudyjskiej został zawieszony na dwa tygodnie.

Messi został zawieszony przez PSG na dwa tygodnie. W tym czasie nie może trenować z drużyną, występować w meczach oraz nie otrzyma także pensji za ten okres. Jest to efekt wyjazdu Argentyńczyka do Arabii Saudyjskiej. Gwiazdor wybrał się tam po niedzielnym meczu z Lorient i w poniedziałek nie stawił się na treningu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ujawniono zarobki najlepiej zarabiających piłkarzy. Gigantyczne kwoty!

 

Początkowo poniedziałek miał być wolny dla graczy PSG, lecz przegrany mecz z Lorient zmienił rozkład w tym tygodniu. Messi to zignorował, a w mediach społecznościowych umieścił nawet zdjęcie, które zrobił podczas swojej wyprawy. Teraz gwiazdor po raz pierwszy zabrał głos w tej sprawie.

 

 

- Myślałem, że jak zawsze będziemy mieli dzień wolny po meczu. Miałem tę wycieczkę zorganizowaną i nie mogłem jej odwołać, gdyż już wcześniej to zrobiłem. Przepraszam moich kolegów z drużyny i czekam na to, co klub chce ze mną zrobić - powiedział w krótkim oświadczeniu Messi.

 

W ostatnich dniach dużo spekuluje się na temat przyszłości Argentyńczyka. Pojawiają się głosy, że wkrótce powróci do Barcelony. Messim zainteresowane ma być również Al-Hilal z Arabii Saudyjskiej.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie